Maszyny do czyszczenia i polerowania obuwia HEUTE

Spółka HEUTE została założona w roku 1905 i jest wiodącym światowym producentem maszyn do czyszczenia butów.  Pierwsze takie urządzenie na świecie HEUTE zbudowało w roku 1945 i od tego czasu specjalizuje się w rozwoju i innowacji tej dziedziny. Są to niezwykłe urządzenia do domu, biura, hotelu czy budynku użyteczności publicznej. Zaprojektowane przez najlepszych światowych projektantów a zbudowane m.in. ze złota, skóry, drewna, stali nierdzewnej, pokryte chromem i dostępne w każdym kolorze. Po latach doświadczeń i testów, wybraliśmy cztery najlepsze modele maszyn na świecie. Nikt z obecnych na światowym rynku producentów nie może pochwalić się taką jakością i niezawodnością swoich produktów.

 

Dlaczego HEUTE?

  • Dekady rozwoju i testowania doprowadziły HEUTE do perfekcji w produkcji.
  • HEUTE współpracuje z najlepszymi projektantami, aby wygląd maszyn był modny i nowoczesny.
  • Czyszczące szczotki z włosia końskiego (brak syntetyki) są niezwykle skuteczne i bezpieczne dla najdelikatniejszej skóry butów.
  • Szczotki polerujące produkowane z wełny antystatycznej, przywracają obuwiu blask, który utrzymuje się przez wiele godzin.
  • Jakość czyszczenia i polerowania z użyciem naturalnej woskowej pasty przedłuża żywotność buta poprzez jego nawilżanie.
  • Maszyny HEUTE mają mocne a zarazem ciche silniki oraz ciężką i wytrzymałą obudowę, co zapewnia trwałość i odporność urządzeń.
 
 
Cosmo Plus

Cosmo Plus

Małe i eleganckie urządzenie nie zajmuje zbyt wiele miejsca i spełnia idealnie swoje zadania. Jest przeznaczone do biura, pensjonatu czy sklepu. Ergonomiczny drążek ze stali chirurgicznej o wysokim połysku, sprawia , że polerka do butów wygląda bardzo futurystycznie. Zmodyfikowany design zmienia również funkcjonalność : włącznik zintegrowany z ergonomicznym drążkiem rozpoczyna działanie maszyny na tak długo, aż użytkownik zwolni przycisk. Ponadto, drążek sterujący służy jako uchwyt zabezpieczający, który uchroni również pobliskie ściany przed poplamieniem , gdy użytkownicy nie będą ich dotykać balansując na jednej nodze. Maszyna czyszcząca obuwie Cosmo Plus została stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach biurowych, którzy poszukują niezawodnej usługi w dziedzinie czyszczenia i polerowania butów. Elegancki designie urządzenia czyszczącego obuwie jest ozdobą w nowoczesnym biurze..

Dostępny kolory >>

srebrny
 
 

Dane techniczne >>

Wymiary:
60 cm x 42 cm x 95 cm
szerokość x głębokość x wysokość

Dozownik środka nabłyszczającego:
0,75 l dyspenser z zaworem kulowym

Szczotki:
13 x 7 cm
średnica x szerokość 

Waga:
16 kg netto,
20 kg brutto

Włącznik :
Na ergonomicznym drążku

Silnik:
230 V
130 W,
1200 obrotów / minutę
 
 
 
Polifix 2

Polifix 2

Maszyna została zaprojektowana i zbudowana dla ruchliwych miejscach takich jak biurowce, hotele czy centra handlowe. Może działać bez przerwy i bez względu na liczbę korzystających osób dziennie.

Użytkownik sam decyduje, jak długo będzie czyścił i polerował swoje obuwie. Czyszczarka posiada trzy szerokie szczotki, dyspenser z pastą oraz wygodny dotykowy włącznik, którym zakończony jest drążek do podtrzymywania równowagi. Bardzo wytrzymały model wyposażony jest w gumową matę oraz wycieraki podeszwy. Wersja chromowana jest bardzo elegancka i doskonale dopasowuje się do każdego otoczenia. Model ten jest produkowany tylko i wyłącznie dla programu SHINE & GO. Program ten został stworzony z myślą o komforcie klientów biznesowych. Pielęgnacja obuwia tym modelem to czysta przyjemność i doskonałe efekty w niespełna minutę.

Dostępny kolory >>

chrome stal szczotkowana


Dane techniczne >>

Obudowa:
Chrom lub stal nierdzewna

Wymiary:
59 cm x 32 cm x 102 cm
szerokość x głębokość x wysokość 

Szczotki:
2 szczotki polerujące, 1 szczotka do czyszczenia wstępnego
22 cm x 8 cm
średnica x szerokość

Dozownik środka nabłyszczającego:
0,75 l. dyspenser z zaworem kulowym 

Waga:
25 kg netto, 27 kg brutto

Włącznik:
W rękojeści drążka

Silnik:
230 V
130 W,
700 obrotów / min.
 
 
 
Ellipse V2A

Ellipse V2A

Model Ellipsa przeznaczony do eleganckich i nowoczesnych wnętrz dużych obiektów. Zaletą jest że nie musi stać przy ścianie a jej wygląd i gabaryty przyciągają wzrok korzystających.

Ellipse przeobraża polerowanie butów w coś nadzwyczajnego. Efekt pracy maszyny i pasty będzie szybki, satysfakcjonujący i co najważniejsze do lśniący efekt butom.. Dokładnie tak, jak prezentuje się sama maszyna z połyskującą powierzchnią wysokiej jakości wypolerowanej stali. W szczególności przestronne korytarze, rozległe hole wejściowe czy stylowe lobby, stanowią odpowiednią przestrzeń dla modelu Ellipse.

Dostępny kolory >>

stal szczotkowana


Dane techniczne >>

Obudowa:
Stal nierdzewna - szczotkowana

Wymiary:
44 cm x 127 cm
średnica x wysokość

Szczotki:
średnicy 22 cm x 8 cm
średnica x szerokość

Waga:
47 kg netto,
50 kg brutto

Silnik:
230 V
150 W,
700 obrotów. / minutę

Włącznik:
Bezdotykowy włącznik masowy z wyłącznikiem czasowym
 
 
 
Poliswing

PoliSwing

To najbardziej futurystyczna i najdroższa maszyna do czyszczenia butów na świecie. Jej wygląd i bardzo duże szczotki powodują zachwyt korzystających. Połączenie ekskluzywnej stali szlachetnej z ręcznym wykonaniem czyni z urządzenia przedmiot podnoszący rangę dużych budynków użyteczności publicznej. Ta najbardziej ekskluzywna froterka do obuwia idealnie komponuje się w dużych przestrzeniach holi, recepcji czy foyer.

Model ten pozwala na ergonomiczne zachowanie postawy i zabezpiecza twoją ścianę przed zabrudzeniami jakie pozostawiają dłonie korzystających z polerki do butów.

Dostępny kolory >>

stal szczotkowana
 

Dane techniczne >>

Obudowa:
Stal nierdzewna, szczotkowana

Wymiary:
57 cm x 40 cm x 91 cm
szerokość x głębokość x wysokość 

Waga:
47 kg netto,
50 kg brutto

Szczotki:
2 szczotki polerujące
1 szczotka do czyszczenia wstępnego
22 cm x 8 cm
średnica x szerokość

Dozownik środka nabłyszczającego
0,75l. dyspenser z zaworem kulowym

Silnik:
230 V
150 W,
700 obrotów / minutę

Włącznik:
Nożny włącznik masowy z wyłącznikiem czasowym